![maxresdefault (1)](https://math.uowm.gr/wp-content/uploads/sites/3/2023/07/maxresdefault-1-420x280_c.jpg)
Όσοι φοιτητές/τριες του 3ου ή 4ου έτους θα ήθελαν να γράψουν και να παρουσιάσουν εργασία για το 38ο Πανελλήνιο Συνέδριο της Ε.Μ.Ε. που θα πραγματοποιηθεί στην πόλη των Σερρών 24-26 Νοεμβρίου 2023, καλό θα ήταν να διαβάσουν την “Ανακοίνωση – Πρόσκληση για υποβολή εργασιών” στο link
http://hms.gr/?q=node/1982
Οι εργασίες θα μπορούσαν να είναι ατομικές ή ομαδικές (έως 3 άτομα).
Για πληροφορίες ή τυχόν ερωτήσεις, απευθυνθείτε στον κύριο Δήμου στο mail spirosuowm@gmail.com.